Четвертокурсники юрфаку навчалися досліджувати відбитки пальців для швидкого виявлення правопорушників

Практичне заняття для молоді в криміналістичному кабінеті УжНУ влаштував професор кафедри кримінально-правової політики Василь Копча

Днями студенти IV курсу денного відділення юридичного факультету Ужгородського університету мали виїзне практичне заняття на тему «Криміналістичне дослідження ідентифікації та діагностики» з предмета «Криміналістика». Провів його у криміналістичному кабінеті УжНУ професор кафедри кримінально-правової політики Василь Копча.

Під час заняття лектор показав студентам, як правильно вилучати сліди пальців рук, що залишаються після скоєння будь-якого правопорушення, які вивчаються для швидкого розкриття й виявлення правопорушників та встановлення істини у справі.

Також студентам побачили, як у ході досліджень з вилучення слідів пальців рук на місці пригоди в лабораторних умовах вивчаються ознаки й закономірності появи пальцевих слідів, їх застосування на місці правопорушення для дальшого встановлення особи, яка переступила закон.

Такі практичні заняття наші практики планують влаштовувати й надалі.

За інформацією кафедри кримінально-правової політики УжНУ