Чому вступникові варто звернути увагу на факультет іноземної філології УжНУ

Чергова «ТОП-тема» в студії «Ужінформу» – із деканом факультету іноземної філології Ужгородського університету Михайлом Рошком

Уже понад пів століття в УжНУ функціонує факультет іноземної філології. Тут потужний викладацький склад, а студенти мають змогу здобувати такі спеціальності, як англійська, німецька, французька та румунська мови та літератури. Випускники цього підрозділу ідуть у професійний світ, маючи кваліфікацію з двох іноземних мов та світової літератури.

Тож чому варто вступати саме на цей підрозділ УжНУ — чергова «ТОП-тема» в студії Ужінформу із деканом факультету іноземної філології УжНУ Михайлом Рошком.

У студії Олександра Артюхіна