До студентів-філологів завітав відомий письменник Закарпаття Василь Мулеса

Найбільшу увагу Василь Васильович акцентував на долі рідного краю, на тому, що кожен має прагнути зробити власне життя більш цивілізованим соціально і духовно

До студентів-філологів завітав відомий письменник Закарпаття Василь Мулеса
4 листопада відбулася зустріч відомого закарпатського журналіста, літератора та голови Всеукраїнського товариства «Лемківщина» Василя Мулеси зі студентами філологічного факультету УжНУ.

Василь Мулеса

Зустрічала гостя й представила студентам доцент кафедри української мови Ольга Пискач. Письменник читав уривки зі своєї нової книги «Листова повінь» та разом зі студентами коментував та обговорював їх. Найбільшу увагу акцентував на долі рідного краю, на тому, що кожен із нас має прагнути зробити власне життя більш цивілізованим соціально і духовно. А головне – не забувати про такі риси, як чесність, людяність, гідність.

Наприкінці зустрічі Василь Васильович подарував кілька примірників «Листової повіні» студентам і подякував за запрошення: «Ця зустріч – спілкування між професіоналами, людьми, які добре розуміють істинне призначення філолога, які живуть словом – і це не може не радувати. Я відчув розуміння студентів, почув доречні запитання і отримав прекрасні відповіді. Я не просто приємно та корисно провів час, а й зрозумів, що недарма вибрав шлях письменника».

Яна Процюк

Зустріч була надзвичайно теплою і дружелюбною. Студенти захоплено слухали поета, намагаючись упіймати й запам’ятати кожне слово.

До студентів-філологів завітав відомий письменник Закарпаття Василь Мулеса

Враженнями поділилася третьокурсниця українського відділення Яна Процюк: «Я дуже задоволена, що до нас завітав саме Василь Васильович. Давно спостерігаю за його творчістю і дуже хотіла познайомитися особисто. Сьогодні мала можливість з’ясувати для себе питання, які давно мене турбували. Це унікальний письменник, його творчість спрямована на будь-яку аудиторію, потрібно лише вибрати твори, які підходять саме вам. Що ж до самої зустрічі, то має значення не тільки наповненість такою кількістю корисної та надзвичайно цікавої інформації, а й те, в якій приємній та піднесеній обстановці вона пройшла. Саме це дозволило студентам почуватися вільно, не соромитися ставити питання й брати участь у дискусіях».

Довідково. Василь Мулеса народився 15 липня 1957 року в Зарічові на Перечинщині. Здобув освіту філолога в Ужгородському університеті, є членом Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів, автором книг «Цвіт ялиці» (1999), «На чатах добра» (2003), «Зірки над Тисою» (2005), «Псоглавці» (2006), «Заричово» (2009), «Синіми берегами» (2011), «Листова повінь» (2016).

Юлія Шипович