Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Доцент факультету інформаційних технологій налагоджує співпрацю в профільній галузі зі львівськими колегами

Михайло Кляп бере участь у дослідженні використання датчиків мускульної діяльності на новітніх смарт-аксесуарах та проектування дизайну взаємодії користувача з пристроями нового покоління

0 315
2–6 липня на базі Львівської політехніки проходила міжнародна конференція «Advanced Information and Communication Technologies (AICT) – 2019» («Новітні інформаційні та комунікаційні технології»).
Михайло Кляп та Орест Хамула біля стенду з доповіддю
Михайло Кляп та Орест Хамула біля стенду з доповіддю

Форум відбувався під патронатом Інституту інженерів електротехніки та електроніки – IEEE (англ. Institute of Electrical and Electronics Engineers) – міжнародної некомерційної асоціації фахівців у галузі техніки та інформаційних технологій, котра є світовим лідером у сфері розробки стандартів з радіоелектроніки, електротехніки та апаратного забезпечення обчислювальних систем і мереж.

Тематика проголошених на конференції доповідей стосувалася теоретичних і практичних аспектів новітніх інформаційних систем, програмного забезпечення мереж, Інтернету речей (Internet of Things) та питань кібербезпеки.

Ужгородський університет на форумі представляв доцент кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін факультету інформаційних технологій Михайло Кляп, який у співавторстві зі львівськими колегами Орестом Хамулою, Ольгою Сосновською, Світланою Васютою та шведським українцем Назаром Сорокою виступив з доповіддю «Interface management of mobile devices via electromyography» (Управління інтерфейсом мобільного пристрою засобами електроміографії).

Стендові доповіді на конференції
Стендові доповіді на конференції

Дослідження групи науковців лежать у царині використання датчиків мускульної діяльності на новітніх смарт-аксесуарах (годинниках, окулярах тощо) та проектування дизайну взаємодії користувача з пристроями нового покоління. Тематика дослідження є, без сумніву, актуальною, і має дуже хороші перспективи розвитку.

Додамо, що молодий та енергійний колектив викладачів факультету інформаційних технологій активно розширює сферу наукових досліджень і налагоджує співпрацю з іншими факультетами УжНУ, про що ми вже неодноразово писали.

Побажаємо нашим молодим викладачам-ентузіастам і надалі підвищувати своїми передовими дослідженнями авторитет Ужгородського університету!

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фіз-мат. дисциплін Олександра Лавера
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.