Дитячі малюнки зі США – на підтримку України: в УжНУ триває патріотична виставка

Студенти інженерно-технічного факультету першими переглянули дитячі роботи, об’єднані назвою «Україно, ми з тобою!»

У читальному залі Наукової бібліотеки працює виставка малюнків дітей зі США. 45 робіт про незламність, любов до України і віру в її перемогу передав УжНУ Станіслав Довгий, президент Малої академії наук України, академік НАН України, академік НАПН України.

Відкрили виставку 24 листопада, рівно через 9 місяців після початку повномасштабної війни. Дитячі малюнки першими переглянули студенти інженерно-технічного факультету. Хлопці й дівчата, які навчаються на І курсі спеціальності «Комп’ютерна інженерія», прийшли на захід із заступницею декана з виховної роботи, доценткою Оксаною Гапак.

Відвідати виставку дитячих малюнків зі США можна в години роботи бібліотеки. Цією можливістю вже скористалися й діти внутрішньо переміщених осіб, які разом із батьками проживають у гуртожитках УжНУ. Вони надихнулися побаченим і виявили бажання намалювати у відповідь малюнки подяки та передати їх маленьким американцям.

Медіацентр УжНУ