Економістам УжНУ вручили відзнаки до Дня студента

Студентське життя – далеко не самі тільки пари й практичні заняття, сесії й заліки. Цей час про молодість, ініціативи, нові знайомства, дружбу і розваги. І студенти УжНУ намагаються використовувати цей час максимально ефективно. З нагоди Міжнародного дня студента активну молодь економічного факультету нагородили відзнаками за участь у громадському й спортивному житті університету.

Привітали студентів декан факультету Віталій Сержанов із заступницею з виховної роботи Людмилою Сахарнацькою, долучилися також завідувачки кафедр: фінансів і банківської справи – Віра Варцаба та обліку і аудиту – Вікторія Левкулич.

За активну громадську діяльність на факультеті та за участь у спортивно-масових заходах відзнаки отримали 53 студентів та студенток.

На самому ж факультеті цього дня молодь тягнула записки з передбаченнями і пригощалася цукерками.

Медіацентр УжНУ