Факультет міжнародних відносин відсвяткував своє повноліття: підрозділу – 18!

Розпочали заходи із традиційного щорічного Дня відкритих дверей

Факультет міжнародних відносин відсвяткував своє повноліття: підрозділу – 18!
14 квітня студенти та викладацький склад факультету міжнародних відносин УжНУ відзначили 18-річчя свого підрозділу.

Микола Палінчак

Розпочали дійство із традиційного щорічного Дня відкритих дверей. З цієї нагоди запросили в гості ужгородських школярів, студентів місцевих коледжів та училищ, а також їхніх вчителів. Влаштували екскурсію факультетом, де знайомили з кафедрами та їхніми працівниками, відтак запросили на справжню лекцію.

Гостей зустрів декан факультету міжнародних відносин Микола Палінчак. Він ознайомив з історією підрозділу, його нинішньою структурою, напрямами, за якими студенти здобувають тут вищу освіту, та посади, які обіймають, здобувши диплом фахівця з міжнародних економічних відносин. «Наш факультет – один із найбільш динамічних з-поміж підрозділів Ужгородського національного університету. Він активно розвивається, підтримує співпрацю з іноземними вишами, забезпечує своїм випускникам гідні місця на ринку праці», – зауважив Микола Михайлович.

Факультет міжнародних відносин відсвяткував своє повноліття: підрозділу – 18!

Промову свого наставника продовжив завідувач кафедри міжнародних відносин Ален Панов, колишній консул України в Угорщині. Він провів з присутніми цікаву бесіду, впродовж якої ділився поглядами на те, в якому стані перебуває нині наша держава, як допомогти їй упоратися з проблемами, та яке значення для цього мають кваліфіковані працівники, що здобули якісну університетську освіту.

Після завершення заходу гостей запросили до солодкого столу, а святкування продовжили у конференц-залі ректорату УжНУ.

Факультет міжнародних відносин відсвяткував своє повноліття: підрозділу – 18!

Ведучими урочистої частини стали студентки Наталія Дідик та Євгенія Немеш. Вони привітали присутніх та рідний факультет з визначною датою. Після цього з промовою виступив декан, який нагородив студентів грамотами за успіхи в навчанні та активну участь у житті університету. Ті, своєю чергою, за вже доброю традицією, подарували йому торт з емблемою факультету міжнародних відносин. До привітання долучився Ігор Студеняк – проректор УжНУ з наукової роботи.

Серед вихованців факультету чимало талановитих студентів. Третьокурсники Арсен Бабиченко та Олександр Решетар виконали композицію на гітарах. Після цього присутні змогли насолодитися класичною музикою від гостей вечора – симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії. Завершили святкування студентки І–ІІІ курсів, що заспівали для гостей гімн факультету.

Антоніна Чундак