Студенти економічного факультету провели практичне заняття на ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика»

Директор фабрики Мирослава Михайлівна Каламуняк розповіла чимало цікавого

12 квітня на ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» відбулось комплексне практичне заняття для студентів 3 курсу економічного факультету спеціальності «економіка підприємства», яке провели директор фабрики Мирослава Михайлівна Каламуняк, професор Наталія Юріївна Кубіній та доцент Роман Іванович Завадяк.

Директор фабрики цікаво й змістовно розповіла про історію та перспективи розвитку фабрики, окреслила коло проблемних питань. Студенти мали змогу побачити, як проходить виробничий процес, іншими словами, яким чином знання, що вони отримують в університеті, застосовуються на практиці.

Студенти ставили чимало цікавих запитань, на які Мирослава Михайлівна відповіла зі знанням справи, додавши на завершення: «Щоб досягнути успіху, треба бажати цього та багато працювати!».

Вл. інф.