Факультет іноземної філології відвідав аташе Франції в Україні

Під час зустрічі Фабріса Пето з керівництвом підрозділу та студентами обговорили актуальні теми співпраці наших держав у сферах освіти та культури

Факультет іноземної філології відвідав аташе Франції в Україні

Днями факультет іноземної філології Ужгородського університету відвідав аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні Фабріс Пето.

Під час його зустрічі з деканом факультету Михайлом Рошком та доценткою кафедри французької мови та зарубіжної літератури Анжелікою Кікало обговорили питання співпраці цього підрозділу нашого вишу з культурно-освітніми установами Франції, поглиблення зв’язків у сфері вищої освіти. Зокрема, йшлося і про можливості академічної мобільності.

Відтак пан Фабріс Пето також зустрівся з франкомовними студентами. У невимушеній розмові порушувалися актуальні теми в галузі культури та освіти. Окрім іншого, молодь мала чудову нагоду наживо поспілкуватися з носієм мови, яку власне й опановують на французькому відділенні ФІФ.

Катерина Путрашик