Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Фізичний факультет УжНУ вдруге влаштував благодійний волейбольний турнір

Учасники змагань, переможцями яких стали «дасторівці», мали подвійне задоволення: і від спортивного запалу, і від доброго діла – можливості подарувати діткам свято до новорічно-різдвяного періоду

0 138
Допомагати можна і по–спортивному! У цьому переконані учасники відкритого благодійного турніру з волейболу, організованого фізичним факультетом Ужгородського університету. Захід мав на меті збір коштів для купівлі подарунків дітям-сиротам до Дня святого Миколая.

У спортивному комплексі «Буревісник» змагалося 6 команд: збірна Природничо–гуманітарного коледжу, колектив «Дастору» – «Континент» і чотири команди фізфаку: викладачі, старшокурсники, дівчата, першокурсники.

На початку заходу учасників привітав заступник голови профкому викладачів і співробітників УжНУ Олександр Конопльов. А заступник декана фізичного факультету Мирослав Карбованець відзначив: «Починається цикл новорічно–різдвяних свят, і так важливо порадувати тих дітей, які живуть не в сім’ях. Бажаю цікавих ігор і позитивних емоцій!»

Учасники виявили справжній спортивний азарт. Особливо напруженими стали фінальні матчі. У підсумку бронзові медалі здобули представники ПГК, срібні – викладачі–фізики. Першою ж стала команда «Континент».

Капітан Віталій Ганич прокоментував перемогу: «Дякую фізичному факультету за запрошення, особливо приємно, що турнір організований перед Днем святого Миколая. І кошти підуть діткам. Гра була чудовою».

Учасники турніру мали подвійне задоволення: і від спортивного запалу, і від доброго діла – можливості подарувати діткам свято.

Ольга Брайлян

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.