Завдяки підтримці авторитетних в Україні бізнесменів і меценатів Олега Немировського та Петра Іванова доцентка кафедри органічної хімії, кандидатка фармацевтичних наук Галина Різак завершила блискучий проєкт – перший етап формування бібліотечки власних друкованих книг на допомогу студентам спеціальності “фармація” медичного факультету УжНУ.

Доцентка Галина Різак сформувала бібліотечку власних книг на допомогу студентам спеціальності «фармація»Завдяки підтримці авторитетних в Україні  бізнесменів і меценатів Немировського Олега Анатолійовича і та Іванова Петра Олександровича  Галина Різак, доцентка кафедри органічної хімії, кандидатка фармацевтичних наук завершила блискучий проєкт – перший етап формування бібліотечки власних друкованих книг на допомогу студентам спеціальності “фармація” медичного факультету УжНУ.

Рецензентами видання виступили доктор медичних наук, професор Олександр Торохтін та кандидатка фармацевтичних наук, доцентка кафедри фармацевтичних дисциплін УжНУ Єлизавета Бисага.

Авторка висловлює щиру вдячність за допомогу у виданні курсу лекцій Олегу Анатолійовичу Немировському та Петру Олександровичу Іванову, рецензентам, а також дружному колективу видавництва “Бреза”, який допоміг реалізувати проєкт у найкоротші терміни.

Студенти зможуть безкоштовно користуватися книгами у Науковій бібліотеці УжНУ.

1. Різак Г.В. Конспект лекцій з фармацевтичної хімії для студентів IV курсу мед. ф-ту. Ч.1. Ужгород: В-ФОП Сабов А.М., 2021, 126 с.

2. Різак Г.В. Конспект лекцій з фармацевтичної хімії для студентів IV курсу мед. ф-ту. Ч.2. Ужгород: В-ФОП Сабов А.М., 2022, 170 с.

3. Збірник задач з фармацевтичної хімії: навч.- метод. посіб. для студентів спец. «Фармація» мед. ф-ту/ Г.В. Різак. Ужгород: В-ФОП Сабов А.М., 2022, 168 с.

4. Різак Г.В. Курс лекцій з фармацевтичної хімії для студентів мед. ф-ту спец. «Фармація». Книга 1. Ужгород: В-ФОП Сабов А.М., 2022,194 с.

5. Різак Г.В. Курс лекцій з фармацевтичної хімії для студентів мед. ф-ту спец. «Фармація». Книга 2. Ужгород: В-ФОП Сабов А.М., 2022, 284 с.

6. Різак Г.В. Курс лекцій з фармацевтичної хімії для студентів мед. ф-ту спец. «Фармація». Книга 3. Ужгород: В-ФОП Сабов А.М., 2022, 196 с.