Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студенти факультету МЕВ отримали омріяні дипломи

Декан Микола Палінчак та завкафедри міжнародної політики Ален Панов вручили випускникам 66 дипломів, 6 із яких – з відзнакою

0 229

Студенти факультету МЕВ отримали омріяні дипломиСтуденти факультету МЕВ отримали омріяні дипломи

Факультет міжнародних економічних відносин 13 липня пустив у вільне плавання своїх свіжоспечених фахівців. Викладачі, друзі, рідні зібралися в малій залі ректорату. Урочистості розпочали з Державного гімну.

До цьогорічних бакалаврів і магістрів звернувся керівник ФМЕВ Микола Палінчак: «Час – категорія, непідвладна нікому. Ще вчора приймали вас до лав першокурсників, а вже сьогодні ви завершуєте навчальний шлях. Увесь викладацький колектив за цей період намагався передати вам не тільки хороші знання, а й виховати патріотами України. Приємно усвідомлювати, що факультет міжнародних економічних відносин має прекрасних вихованців, котрі посідають призові місця на олімпіадах в нашій державі та за її межами, мають досягнення в різних сферах, бо є активними, дієвими, наполегливими. Ще побажаю вам уміння налагоджувати зв’язки з іншими людьми, тоді й усі замислені плани здійсняться».

Студенти факультету МЕВ отримали омріяні дипломиВідтак декан Микола Палінчак та завідувач кафедри міжнародної політики Ален Панов зачитали наказ ректора про випуск бакалаврів і магістрів і вручили 66 дипломів, 6 із яких – з відзнакою.

Своєю чергою, випускники подякували викладачам за науку, батькам – за підтримку, друзям-колегам – за позитивні емоції.
Традиційно напутні слова виголосив очільник факультету: «Зичу всім вам щастя. І нехай живе факультет міжнародних економічних відносин!». Фінальною щемливою ноткою пролунав гімн студентства – «Gaudeamus». Гарні, усміхнені молоді спеціалісти зробили фото на згадку й вирушили підкорювати нові вершини.

Анна-Ніколетта Цап,
студентка відділення журналістики
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.