Інформатики УжНУ передали подарунки від Миколая діточкам інтернату на Березнянщині

На факультеті інформаційних технологій УжНУ доброю традицією стало відвідування дитячих сиротинців Закарпаття напередодні Дня святого Миколая, про що ми неодноразово писали раніше.
Дарувальники - інформатики ІІ-го курсу ФІТ разом з вихователем
Дарувальники – інформатики ІІ курсу ФІТ разом із вихователем

Цього разу «миколайський десант» інформатиків УжНУ завітав до Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів. Душею благодійного заходу став заступник декана факультету інформаційних технологій з виховної роботи доцент Ігор Лях, а його помічниками – студенти другого курсу Андрій Мушка, Денис Чечоткін, Аліна Цвігун, Олександр Укста, Артур Сидоран. Меценатів з Ужгорода сердечно зустріла директор Тетяна Бритова разом із педколективом школи-інтернату.

Охочих одержати подарунки виявилось чимало

Малюки щиро раділи подарункам, які принесли «десантники-айтівці». Серед презентів особливе місце посіли мультфільми, створені студентами факультету інформаційних технологій УжНУ, а також різноманітні іграшки, пазли, розмальовки та солодощі.

Думаємо, візит надовго запам’ятається як вихованцям Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів, так і студентам-айтівцям Ужгородського університету.

За інформацією завкафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін,
доцента Олександра Лавера