Айтівці УжНУ вирушили в самостійну дорогу

Дипломи одержало 85 студентів денної та заочної форм навчання спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки» та «Інформатика»

Айтівці УжНУ вирушили в самостійну дорогу

12 липня на факультеті інформаційних технологій відбулася урочиста подія – вручення документів про вищу освіту тутешнім бакалаврам. Загалом дипломи того дня одержало 85 студентів денної та заочної форм навчання спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки» та «Інформатика».
Доцент Олександр Лавер вітає бакалавра Петра Яворського з днем народження та врученням диплому

Урочисте святкування видачі дипломів бакалаврів відбувалося в конференц-залі зеленого корпусу УжНУ, який був вщерть заповнений випускниками та їхніми батьками, які прийшли «повболівати» за  дітей.

Зі словами привітання до новоспечених бакалаврів звернулися декан факультету інформаційних технологій Ігор Повхан, завідувач кафедри програмного забезпечення систем Юрій Білак, завідувач кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін Олександр Лавер, а також доцент кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Левчук.

Анастасія Беца

Від імені випускників факультету подячне слово виголосила студентка – «власниця» червоного диплома – Анастасія Беца.

Знаменитим діодним шоу присутніх порадувала студентка ФІТ Тетяна Кут, а музичним номером – молода співачка Яна Голінка.

Далі святкування вручення дипломів невимушено продовжилося в одному з ресторанів міста. Але це вже зовсім інша історія ☺).

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін Олександра Лавера