Економічний факультет вручив дипломи своїм бакалаврам

Вищу освіту на підрозділі цьогоріч здобули 111 випускників, 9 із яких – червонодипломники

Економічний факультет вручив дипломи своїм бакалаврам

Днями у великій залі ректорату УжНУ студентам економічного підрозділу вручили омріяні дипломи. Бакалаврами цьогоріч стали 111 випускників, 9 з яких червонодипломники.

Традиційно урочисте дійство відкрив декан факультету Віталій Сержанов, побажавши випускникам легкої дороги до професійних висот.

До слова також запросили завідувачку кафедри фінансів і банківської справ Віру Варцабу та завідувача кафедри обліку й аудиту Йосипа Даньківа. Після офіційних промов розпочалася довгоочікувана церемонія вручення дипломів.

Відтак на сцену запросили й новоспечених бакалаврів, які висловили всю свою любов і повагу до викладачів, своїх груп та факультету в цілому.

Вітаємо випускників із успішним закінченням навчання та бажаємо знайти своє місце на професійній арені!

Тетяна Боць