Коли кров промовляє: в УжНУ вшанували пам’ять розстріляної Небесної Сотні

Лише свобода і перемога!

Нині, 20 лютого, в Україні відзначають шосту річницю розстрілів на Майдані під час Революції Гідності.

Коли кров промовляє: в УжНУ вшанували пам’ять розстріляної Небесної СотніУ ці дні за цивілізаційний вибір країни в центрі Києва загинуло понад сто осіб – Небесна Сотня. Люди, які хотіли свободи для України, вірили в її поступ і краще майбутнє для нащадків – і за це віддали своє життя.

До вшанування найтрагічніших подій Майдану долучився й Ужгородський національний університет: студенти поклали квіти до Пам’ятного знака борцям за свободу і незалежність України, а в холі головного корпусу вишу відкрили тематичну фотовиставку.

Не маємо права зрадити: забути, відступити, бо та кров і нинішня, що її проливають воїни на сході держави, – неоціненна плата-жертва за вільне майбутнє всіх українців. За нівелювання її значення відповідати нам і прийдешнім поколінням. Пам’ятаймо: лише свобода і перемога!

Наталія Сов’як