Студенти-психологи влаштували навчальний круглий стіл про особливості невербального спілкування

Організувала захід четвертокурсниця Оксана Галянт

Днями на кафедрі психології відбувся студентський круглий стіл на тему «Невербальне спілкування». Організувала захід четвертокурсниця Оксана Галянт.
Під час круглого столу
Уляна Михайлишин зі студенткою

У роботі засідання взяли участь студенти І–ІV курсів, які навчаються за спеціальністю «Психологія» факультету суспільних наук.

На заході були присутні й викладачі, зокрема завідувачка кафедри психології, докториня психологічних наук, професорка Уляна Михайлишин, кандидат соціологічних наук, доцент Костянтин Борщ, старша викладачка Світлана Ісаєвич та асистентки Василина Вячало, Ірина Шмідзен, Інна Юхименко.

Виступи доповідачів стосувалися особливостей обміну інформацією між людьми за допомогою системи немовних знаків, характеристики кінетичних невербальних засобів спілкування, як-от міміка, поза, жести. Ішлося також про види жестів за функціональним призначенням і природою, факторів, що впливають на якість міжкультурної комунікації та ін. Представлені доповіді були якісно підготовлені й викликали жваву дискусію та обговорення.

За інформацією кафедри психології УжНУ