Конференція трудового колективу УжНУ затвердила новий склад Вченої ради

Кворум забезпечили 245 науково-педагогічних працівників, близько 40 осіб, які навчаються, а також понад 30 — із числа адміністративно-управлінського й навчально-допоміжного персоналу

22 жовтня у великій залі ректорату понад 300 осіб зібралося на Конференцію трудового колективу Ужгородського національного університету.
Тамара Суран, Володимир Смоланка, Василь Тимчак

На зібранні були 245 науково-педагогічних працівників, близько 40 осіб, які навчаються, а також понад 30 — із числа адміністративно-управлінського й навчально-допоміжного персоналу.

До мандатної комісії входили вчена секретарка Олена Мельник, начальниця відділу кадрів Ірина Фалач та керівниця відділу постачання Єва Стегура.

Співголовами Конференції трудового колективу є ректор УжНУ Володимир Смоланка й очільниця профкому викладачів та співробітників УжНУ Тамара Суран, секретарем — начальник юридичного відділу Василь Тимчак.

Конференція трудового колективу УжНУ затвердила новий склад Вченої радиНа порядку денному засідання було затвердження складу делегатів Конференції трудового колективу. Крім того, присутні визначили 73 виборних представників до складу Вченої ради Ужгородського національного університету.

Нагадаємо, Вчена рада — головний колегіальний орган управління університету, склад якого затверджується строком до 5 років.

Ольга Брайлян