Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Ректор УжНУ прозвітував перед колективом про роботу впродовж 2016 року

В УжНУ відбулося спільне засідання Вченої ради та Конференції трудового колективу

0 748
Ректор УжНУ прозвітував перед колективом про роботу впродовж 2016 року
10 січня велика зала ректорату приймала делегатів спільного засідання Вченої ради й Конференції трудового колективу УжНУ. За підрахунками мандатної комісії, зібралися понад три сотні науково-педагогічних працівників, співробітників, осіб, що навчаються.
Ректор УжНУ прозвітував перед колективом про роботу впродовж 2016 року

Університетська коляда

Розпочали святково: вокалісти студії «Solo mio» порадували колядками й щедрівками. Ректор Володимир Смоланка, своєю чергою, привітав зі знаменними датами Ірину Грабову, Степана Попа, Богдана Булецу.

Відтак перейшли до порядку денного. У зв’язку з кадровими змінами внесли поправки до складу Конференції трудового колективу вишу.

Ректор УжНУ прозвітував перед колективом про роботу впродовж 2016 року

Володимир Смоланка

Очільник УжНУ Володимир Смоланка представив звіт про роботу в 2016 р.: «Минулого року ми відсвяткували 71-у річницю з дня заснування. У 2017-й входимо як один із потужних ВНЗ України, що відображено у світових та вітчизняних рейтингах – Топ 200, Scopus, Webometrics, ARES». Володимир Іванович окреслив сфери діяльності найбільшого вишу Закарпаття: освітню, виховну, наукову, господарську, фінансову. Із докладним звітом можна ознайомитися за посиланням.

Насамкінець Володимир Смоланка наголосив: «Користуючись нагодою, висловлюю подяку всім за колосальний труд. Бажаю здоров’я, позитиву, задоволення від праці». (Про плани на наступний рік, озвучені в доповіді ректора, – в окремій публікації.)

Участь в обговоренні звіту взяли декан фізичного факультету Володимир Лазур, декан медичного факультету-2 Василь Калій, голова ради молодих учених Тетяна Малаховська, які схвально відгукнулися про роботу ректора впродовж минулого року. Керівники цих підрозділів зійшлися на думці: керівництво сприяє розвиткові університетських структур, що зумовлює позитивну динаміку.

Ректор УжНУ прозвітував перед колективом про роботу впродовж 2016 року

Олександр Рогач

Учасники зібрання також погодили внесення змін до Статуту УжНУ. Про основні нововведення розповів проректор Олександр Рогач.

«Поправки до зазначеного документа зумовлені рекомендаціями Міносвіти. Так, після державної реєстрації нашого статуту надійшов лист першого заступника міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця, в якому вказано на деякі неточності», – пояснив Олександр Янович.

Конференція трудового колективу затвердила склад наглядової ради, також, враховуючи консультації міністерства, доповнила розділ Статуту про концепцію розвитку УжНУ (освітню, наукову, інноваційну) тощо.

Крім того, затвердили Положення про комісію з трудових спорів. Також було обрано склад відповідного органу.

Ольга Брайлян,
фото, відео Віталія Завадяка
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.