Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Корону Міс стоматологічного факультету знову наділа Анастасія

Титул переможниці конкурсу краси підрозділу перейшов до граційної Анастасії Стойки від її тезки – торішньої міс Анастасії Білей

0 2 392

Корону Міс стоматологічного факультету знову наділа Анастасія

Стоматологічний факультет УжНУ грандіозно завершив осінній сезон розважальних заходів вишу. 31 листопада в облмуздрамтеатрі «найусміхненіший» підрозділ визначив свою цьогорічну Міс.
Корону Міс стоматологічного факультету знову наділа Анастасія
Тарас Гринчак і Сергій Пайонк

На головній сцені краю влаштували гучне шоу. Світлові ефекти, круті номери, відеоролики від команди КВН факультету плюс багато квітів, аншлаг і великий екран, на якому транслювали те, що відбувалося на сцені й у залі. Глядачі немов прийшли на концерт якоїсь естрадної зірки.

Святкову атмосферу вечору забезпечили й незмінні ведучі Тарас Гринчак і Сергій Пайонк.

З вітальним словом виступив декан стоматологічного факультету Євген Костенко: «Сьогодні на стоматі свято – це вечір творчості й краси. Зібрали ми у драмтеатрі дівчат небесної краси…». Віршованими рядками Євген Якович також подякував організаторам заходу.

Корону Міс стоматологічного факультету знову наділа АнастасіяОригінальними виявилися й виходи конкурсанток, об’єднані тематикою чотирьох природних стихій. Тож у дефіле «Земля» 8 учасниць убралися в одяг за українськими народними мотивами й мали віночки з рослин.

Корону Міс стоматологічного факультету знову наділа АнастасіяГарячий другий вихід присвятили вогню. Після цього влаштували інтелектуальний конкурс. Питання ставили і ведучі, і глядачі.

Корону Міс стоматологічного факультету знову наділа АнастасіяВідтак дівчата в купальниках показали силу водної стихії. А остання поява першокурсниць у світлих вечірніх сукнях сповнила повітря нотками інтриги.

Після того, як члени журі (декан Євген Костенко та його заступник Мирослав Гончарук-Хомин, генеральний директор Закарпатської школи моделей «A’STAR» Анна Феєр, директор турагентства «Аміго Тревел» Володимир Сагарда, доценти Володимир Мігляс, Андрій Кенюк) підрахували бали, стали відомі переможниць різних номінацій.

Корону Міс стоматологічного факультету знову наділа Анастасія

Корону Міс стоматологічного факультету знову наділа Анастасія
Церемонія нагородження

Так, Євгенія Мігелі стала «Міс інтелект», Софія Килинська — «Фото» і «Шарм», Ольга Богач — «Оригінальність», Олександра Турі — «Дружба», Олександра Пилипець – «Чарівність».

Титули 2-ї віце-Міс і Міс глядацьких симпатій здобула Каріна Кость (також визнана найартистичнішою), перша віце-Міс і володарка найгарнішої усмішки — Наталія Лопушанська. А Міс стоматологічного факультету – 2017 стала граційна Анастасія Стойка. Крім корони, яку переможниці наділа торішня міс, її тезка Анастасія Білей, новоспечена перша леді отримала подарунки від спонсорів: 7 днів на морі в Єгипті, безкоштовне навчання в школі моделей і торт.

Упродовж вечора публіку тішили вокалом (студентки Мар’яна Боднар, Катерина Лінтур, хустський гурт «Johnny Rides»), грою на саксофоні, жартами. Були й виступи студії «Бліц»: представили танець, що приніс перемогу на Чемпіонаті України, і прем’єрний номер.

Корону Міс стоматологічного факультету знову наділа Анастасія
Переможниці

Крім того, ведучі анонсували вихід вечірньої програми «Стомат май ліпший» у Youtube, розіграли сертифікати на знижку на заняття у мовній школі. До того ж під час заходу оголосили результати започаткованого студентським науковим товариством дантистів УжНУ онлайн-голосування за найкращого викладача стоматологічного факультету. Ним визнали завідувача кафедри хірургічної стоматології, ЩЛХ та онкостоматології Павла Брехлічука.

Після концерту стоматологи могли зробити світлини біля фотозони з підсвічуванням. А за кілька годин продовжили святкування на закритій вечірці факультету в клубі, адже наступного дня мали вихідний.

Ольга Брайлян,
фото надані стоматологічним факультетом
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.