Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Краще раз побачити: студенти факультету МЕВ практикувалися в закарпатському банку

Плідне партнерство між УжНУ та КОМІНВЕСТБАНКОМ націлене на професійну підготовку молоді

0 260

Краще раз побачити: студенти факультету МЕВ практикувалися в закарпатському банку

27 лютого студенти четвертокурсники факультету міжнародних економічних відносин УжНУ відвідали закарпатський КОМІНВЕСТБАНК.
Краще раз побачити: студенти факультету МЕВ практикувалися в закарпатському банку
Марина Король

Як розповідає доцент кафедри міжнародних економічних відносин Марина Король, прослухавши теоретичну частину дисципліни «Кредит і банківська справа», студенти виявили бажання й ініціативу щодо відвідання одного з комерційних банків Ужгорода: «Оскільки КОМІНВЕСТБАНК – це єдина банківська юридична особа власне Закарпаття, ми вирішили відвідати саме її. І не пошкодували! Для нас провели цікаве практичне заняття та екскурсію.

Маю надію, що така співпраця саме з факультетом міжнародних економічних відносин матиме системний характер, а цікава й корисна інформація знадобиться нашим студентам у професійній діяльності. Безпосереднє спілкування з банкіром-практиком є надзвичайно актуальним, адже в часи докорінних змін потрібно постійно тримати «руку на пульсі», і цей захід був чудовою нагодою дізнатися про інноваційні банківські продукти та нововведення у банківській сфері».

Краще раз побачити: студенти факультету МЕВ практикувалися в закарпатському банкуПрактичне заняття для гостей провела начальник відділу менеджменту та маркетингу Інна Воронич. Вона розповіла про послуги й структуру банку, його особливості та політику ведення справ у сучасних умовах. Окрім того, спеціаліст презентувала присутнім тематичний журнал, що побачив світ наприкінці минулого року до 25-річчя закарпатського КОМІНВЕСТБАНКУ.

«Співпраця між УжНУ та КОМІНВЕСТБАНКОМ триває багато років. Це плідне партнерство, яке націлене й на професійну підготовку молоді. Банк постійно долучається до наукового життя вишу, приймає студентів на практику й стажування. І, до речі, чимало випускників факультету міжнародних економічних відносин – працівники нашої установи», – коментує зустріч Інна Воронич.

За інформацією кафедри міжнародних відносин УжНУ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.