Цього дня присягу урочисто склало 109 хлопців та 27 дівчат – у вересні всім їм нададуть військового звання молодшого лейтенанта запасу

Вивчення військової техніки та зброї, виїзди на полігон, життя в казармах та державні іспити у рамках навчання на кафедрі – офіційно позаду. На площі Народній останньої неділі липня курсанти і курсантки кафедри військової підготовки УжНУ урочисто присягнули на вірність українському народові.

Підтримати новоспечених офіцерів запасу (саме таке звання здобувають випускники і випускниці) прийшло чимало люду: родичі, друзі, звичайні ужгородці.

Курсанти і курсантки кафедри військової підготовки присягнули на вірність українському народові З вітальним словом
до випускників і випускниць
звернувся ректор Ужгородського
національного університету
Володимир Смоланка:
За два роки навчання на кафедрі ви вчилися працювати злагоджено, виробляти колективні рішення й іти пліч-о-пліч. Невдовзі ви дістанете звання молодших лейтенантів запасу. Доля складеться по-різному, але ви озброєні знаннями, маєте море енергії, налаштовані патріотично і готові працювати на благо Батьківщини, тому перед вами чудове майбутнє. Будьте вірними словам військової присяги.

Курсанти і курсантки кафедри військової підготовки присягнули на вірність українському народовіКурсанти і курсантки кафедри військової підготовки присягнули на вірність українському народові

Від імені батьків молодь привітала одна з матусь, а випускники й випускниці, своєю чергою, подякували за турботу та підтримку близьких і науку, яку їм так старанно передавали викладачі.

Цього дня присягу урочисто склало 109 хлопців та 27 дівчат. У вересні всім їм нададуть військового звання молодшого лейтенанта запасу.

Ксенія Шокіна,
фото авторки