Магістри факультету іноземної філології теж дипломовані!

Документи про вищу освіту отримали випускники кафедр англійської та німецької філології

Магістри факультету іноземної філології теж дипломовані!

Днями зі студентським життям попрощалися й магістри факультету іноземної філології. Дипломи отримали випускники кафедр англійської та німецької філології.

У сімейній атмосфері промайнуло вручення, яке стало невеличким екскурсом у студентські роки, що пролетіли так швидко.

Випускників вітає Сніжана Голик

Перед магістрами з напутнім словом виступив декан факультету Михайло Рошко: «Перед нашими випускниками відкривається безліч перспективних доріг, адже знання іноземних мов сьогодні є надзвичайною перевагою, яка ставить вас на голову вище за своїх конкурентів. Упевнений, на вас чекає успіх, адже ви здобули всі необхідні знання».

Ольга Гвоздяк
Вітає Ольга Гвоздяк

Також зі зворушливими промовами на сцену вийшли другі «мами» студентів, завідувачки профільних кафедр Сніжана Голик та Ольга Гвоздяк, які протягом усіх років вели молодь до справді дорослого життя.

Після напутніх слів керівниць підрозділів щасливі роки згадала і гордість факультету, випускниця, що здобула червоний диплом, Ярина Белей: «Хочу подякувати всім, хто був поряд з нами на цьому шляху, адже ви зробили нас тими, хто ми є».

Катерина Путрашик