Магістри психології УжНУ звітували про здобутки переддипломної практики

Днями відбувся захист переддипломної практики у магістрантів другого року навчання спеціальності «Психологія».
Уляна Михайлишин та Оксана Шелевер

Загальною метою переддипломної практики є удосконалення професійних умінь та навичок на основі ознайомлення з практичною діяльністю та науково-дослідною роботою психолога у відповідних установах та організаціях.

Керівниками цьогорічної практики молоді були завкафедри психології, доктор психологічних наук, професор Уляна Михайлишин та кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Шелевер.

Уляна Михайлишин

На початку практики, як заведено, було організовано настановчі збори, на яких студентів ознайомили з їхніми основними завданнями, а саме:

• закріплення та практичне використання теоретичних знань з фахових дисциплін;
  • формування професійної ідентифікації майбутніх психологів, їхньої професійної самосвідомості;
  • формування умінь і навичок для реалізації психодіагностичної, профілактичної, розвивальної та психокорекційної функцій психолога;
  • вивчення технологій виконання дослідження.

Як засвідчив захист, студенти успішо з ними впоралися. Зокрема, удосконалили вміння володіти методиками дослідження, зберігати та обробляти емпіричний матеріал, володіти техніками психокорекційної роботи та класифікувати, розрізняти психічні явища та процеси.

На підсумкових зборах, окрім представлення звітів, молодь ділилася враженнями щодо виконаної роботи під час практикування.

Професорка Уляна Михайлишин побажала всім успіхів, творчих злетів, прагнення до знань та самовдосконалення!

За інформацією кафедри психології