Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Українські студенти-айтівці вдало виступили на Відкритому кубку Південного Кавказу

Переможцем індивідуального туру став студент з Харкова Матвій Асландуков, друге місце виборов ужнівець Марк Міхно; серед 72 команд харків’яни – перші, ужгородці – четверті

0 264
З 29 листопада до 3 грудня в місті Тбілісі (Грузія) на базі Університету бізнесу та технологій відбулися міжнародні змагання з програмування «Відкритий кубок Південного Кавказу». На захід зібралися найсильніші студенти й студентські команди Грузії, Вірменії, Азербайджану та двох українських вишів − Ужгородського національного університету та Харківського університету радіоелектроніки.
Учасники з України з Теодором Заркуа
Учасники з України з Теодором Заркуа

«Шефом» високоповажного міжнародного турніру був знаний фахівець з олімпіадного програмування Теодор Заркуа.

Українські команди виступали у таких складах: UzhNU_DeadInside (Марк Міхно, Олексій Рубан, Ольга Крамаренко), UzhNU_Auturismo (Михайло Пригара, Артур Сидоран, Ігор Вовк), KhNURE_NRG (Матвій Асландуков, Андрій Шанін) та KhNURE_RandomPeople (Михайло Плотніков, Дмитро Руденко, Антон Гаврашенко).

Під час змагання
Під час змагання

Змагання відбулися в два тури – індивідуальний та командний.

Індивідуальний етап зібрав 111 учасників. У його підсумку студенти українських закладів вищої освіти (виділено жирним) посіли такі місця:

 RankTeamABCDEFGHIJKL=Time
1Aslandukov Matvey+
2:22
+2
35:23
+
161:11
+3
219:10
.+
13:43
+
89:02
+2
53:47
+
18:21
...8730
2Mark Mikhno+
3:14
+11
147:16
+7
217:20
+4
96:02
.+1
23:22
.+1
74:59
+
11:50
...71051
3Aleksandre Khokhiashvili+
4:44
+1
79:03
-4+
117:10
.+
8:41
.+
53:40
+
18:08
...6299
4Hamlet Mikaelyan+1
7:52
+4
111:30
.+
186:15
.+1
13:38
.+
136:23
+
19:35
...6592
5Tigran Galstyan+
4:52
.-11+
119:29
.+
8:04
.+
36:40
+
20:14
...5187
6Albert Sahakyan+
5:18
-2.+1
154:54
.+1
10:25
.+1
50:10
+
23:02
..-25302
7Baqar Gamezardashvili+
2:27
.-1+3
121:34
.+2
7:52
.+2
34:53
+
45:36
...5349
8Levon Muradyan+2
9:54
.-2+
193:58
.+
4:50
-9+1
79:47
+
21:16
...5366
9Vahagn Altunyan+1
9:47
.-6+
216:48
.+
6:14
.+2
110:05
+
20:06
...5421
10Giorgi Skhirtladze+
3:04
+7
238:42
...+1
14:52
-8+
48:12
+1
29:53
...5512
11Shanin Andrey+
10:10
+8
127:08
...+
6:57
.+4
116:27
+
22:22
...5521
12Mykhailo Pryhara+
2:48
-1.+12
182:47
.+1
11:46
.+
51:42
+
21:02
...5527
18Artur Sydoran+
5:21
-8...+
16:36
.+
84:49
+
23:39
...4128
20Mykhailo Plotnikov+
4:55
-10...+
28:21
.+
78:20
+
46:38
...4156
27Anton Havrashenko+1
9:45
-1.-1-1+1
31:40
.+5
114:14
+
25:28
...4319
31Oleksii Ruban+2
7:50
-9...+6
53:23
.+1
106:13
+
66:32
...4412
34Ihor Vovk+1
4:15
.-3..+
188:41
.+4
129:43
+
28:00
...4449
41Olha Kramarenko+
4:18
....+1
103:42
.-6+
51:11
...3178
43Dmytro Rudenko+
4:43
....+5
81:39
.-19+
27:44
...3212

Повну таблицю результатів можна переглянути за посиланням.

Тож приємно відзначити, що переможцем індивідуального туру став український студент з Харкова Матвій Асландуков, а друге місце в абсолютному заліку виборов ужнівець Марк Міхно.

У другому (командному) етапі взяли участь 72 команди. Результати українських команд такі:

RankTeamABCDEFGHIJKL=Time
1* Kharkiv NURE_NRG (Aslandukov, Shanin)+
192:55
+
30:56
.+2
134:33
+
12:38
+
273:44
..+1
208:16
+
66:17
+
129:22
+
25:35
91129
2Yerevan SU: One Last Dance (Galstyan, Muradyan, Mikaelyan)-9+
26:19
.+
271:46
+
15:59
...+1
200:01
+1
56:08
+
114:48
+
50:28
7772
3* Sch_Tbilisi Komarovi #1: Graneli (Birkadze, Toloraia, Basadzishvili)+2
150:32
+
26:21
.-4+
51:56
...+5
239:04
+1
47:27
+
135:00
+
18:07
7826
4* UzhNU_DeadInside (Kramarenko, Mikhno, Ruban)+3
134:05
+
14:53
..+
33:22
...-21+
51:28
+
92:33
+
26:14
6410
20* Kharkiv NURE_RandomPeople (Plotnikov, Rudenko, Havrashenko).+
12:23
.+13
266:39
+
50:53
....+1
71:48
-15+1
86:16
5785
22* UzhNU_Auturismo (Sydoran, Vovk, Pryhara).+1
8:59
..+
24:16
...-1+
114:19
.+
37:13
4203

Повна таблиця результатів – тут.

Відзначимо перемогу команди KhNURE_NRG (Матвій Асландуков, Андрій Шанін), яка перед цим виборола Кубок України з програмування під егідою ICPC, та почесне четверте місце в абсолютному заліку команди UzhNU_DeadInside (Марк Міхно, Олексій Рубан, Ольга Крамаренко).

Церемонія нагородження
Церемонія нагородження

Команди-айтівців Ужгородського університету уже сьомий рік поспіль показують високі результати на змаганнях різного рівня зі спортивного програмування, тим самим створюючи позитивний імідж на міжнародній арені для рідного вишу, Закарпатського регіону та Української держави в цілому.

Айтівці Ужгородського університету висловлюють подяку ректорату та відділу міжнародних зв’язків за постійну підтримку та сприяння в поїздці на міжнародні змагання!

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін, доцента Олександра Лавера

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.