![Ярослав Лазур](http://mediacenter.uzhnu.edu.ua/live/2024/02/iaroslav-lazur-2-e1708361404180.jpg)
Першим вітав випускників декан юридичного факультету Ярослав Лазур: «Сьогодні у нас прекрасна подія – вручення дипломів. І це не просто формальність – це важливий етап в житті наших випускників, на яких чекає попереду успішне професійне майбутнє. Це не просто документ – за ним стоїть ваша багаторічна праця та багаторічний успіх. Я хочу подякувати всім вам, подякувати вашим батькам, передусім за терпіння, подякувати викладачам і методистам. Знаю, що цей час мотивує вас стати прекрасними юристами, і не тільки з погляду знань та компетенції, а й щодо загальнолюдських якостей і розуміння призначення професії».
![Михайло Савчин](http://mediacenter.uzhnu.edu.ua/live/2024/02/mykhajlo-savchyn-2-e1708361569470.jpg)
Наступним до слова запросили Михайла Савчина, професора кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, який також є представником першого випуску факультету. «Хочу привітати вас із випуском і побажати становлення у професійному плані, щоб ви були шанованими. Вам випала важлива місія — працювати в умовах війни. Тож маєте кожен на своїй ділянці робити все якнайкраще. Бажаю вам наснаги, здоров’я та, як кажуть на Закарпатті, «серенчі» (щастя та удачі). Успіхів вам!»
![Поліна Малиш](http://mediacenter.uzhnu.edu.ua/live/2024/02/polina-malysh-2-e1708361690714.jpg)
Від імені випускників виступила Поліна Малиш: «Здається, нещодавно ми вже зустрічалися в схожій атмосфері, в мантіях, бо стали бакалаврами. А сьогодні ми вже магістри права, випускники юридичного факультету 2023–2024 н.р. Та не диплом показує наші вміння. Це робимо ми самі – нашими знаннями, навичками, досвідом». Дівчина подякувала усім тим, хто був поруч протягом років навчання: батькам, викладачам, керівництву, а також однокурсникам. Звичайно, згадала й тих, без кого це свято могло не відбутися – Збройні сили України.
Відтак розпочалося урочисте вручення дипломів. Їх студенти отримували з рук декана факультету Ярослава Лазура.
Завершили захід традиційно — спільним фото з викладачами й батьками, а також підкиданням конфедераток.