Майбутні дипломати організували науково-практичну конференцію

Виступи молодих дослідників супроводжувалися цікавими жвавими дискусіями

Майбутні дипломати організували науково-практичну конференцію
17 листопада на факультеті міжнародних відносин відбулася науково-практична конференція «Сучасні міжнародні економічні відносини».

Майбутні дипломати організували науково-практичну конференцію

Відкрив конференцію декан факультету міжнародних відносин Микола Палінчак, котрий привітав студентів, побажав гідних і вдалих виступів.

Модерував захід доцент кафедри міжнародних економічних відносин Віктор Шинкар, який представив усіх учасників конференції і теми їхніх доповідей.

Майбутні дипломати організували науково-практичну конференцію

Доповіді студентів-міжнародників охоплювали широкий тематичний спектр і викликали неабияке зацікавлення аудиторії. Зокрема, стосувалися виходу Великобританії з ЄС (Brexit), зони вільної торгівлі між Канадою та Україною, торгівлі краденими автомобілями, незаконної торгівлі зброєю, торгівлі людьми, зовнішньої політики України і США, економічних нововведень Норвегії, світової продовольчої кризи та низки інших питань.

Виступи молодих дослідників супроводжувалися цікавими жвавими дискусіями.

Наприкінці підбили підсумки конференції. Зокрема, відзначили, що студенти факультету міжнародних відносин засвідчили високий професійний рівень у підготовці до наукового заходу.

Вл. інф.