Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

«Міс УжНУ-2013» відмовилася від пропозицій модельного агентства й мріє про ще один фах

0 160
«Міс УжНУ-2013» відмовилася від пропозицій модельного агентства й мріє про ще один фах

Марія Воробець
[special_heading tag=”h2″ title_style=”3″]Колись вона мріяла стати вчителем математики, адже любила цей предмет в школі, але, ставши на поріг вищої школи, обрала англійську філологію. Нині дівчина має титул першої красуні університету, здобуває освіту в Інституті іноземної філології УжНУ й на досягнутому не зупиняється.[/special_heading]

Марія Воробець – студентка Інституту іноземної філології УжНУ, де закінчила ІІІ курс англійського відділення. При першому знайомстві справляє дуже хороше враження: мила, тендітна, вродлива, ніжна, з нею легко вести розмову, та й взагалі – вона дівчина на підйом.

Уродженка міста Ужгорода, навчалася в лінгвістичній гімназії ім. Т. Г. Шевченка. З раннього дитинства, протягом 15 років, Марія займалася сучасними танцями, й легко поєднувала шкільне навчання з улюбленим захопленням.

Та коли прийшов час зробити дорослий вибір й обирати напрямок навчання, то думки розбіглися. На той час Марія обирала між спеціальностями «міжнародні відносини», «економіка», «математика» та «іноземна філологія». Обміркувавши все, подала документи на англійське відділення Інституту іноземної філології. Сама Марія каже: “Зараз іноземні мови актуальні, бо можна бути і перекладачем, і викладачем, і вчителем”.

В університеті вона знайшла нових друзів. Однокурсники вважають її щирою людиною. Вона весела, активна в громадському житті інституту, нерідко допомагає у підготовці традиційних концертів.

У квітні цього року Марія Воробець на численні прохання друзів, однокурсників взяла участь у конкурсі краси “Міс УжНУ-2013” і стала переможницею. Дівчина не боялася сцени, адже 15 років танцювала. Після університетського конкурсу Марії запропонували співпрацю з модельним агентством, але вона відмовилася і наразі не планує брати участь у подібних заходах.

Поза стінами університету та сцени це проста дівчина. Колись полюбляла працювати з полімерною глиною, виліплюючи різні дівочі дрібнички, а зараз її захопленням є вишивка бісером.

У майбутньому Марія планує опанувати ще одну спеціальність, можливо, пов’язану з туризмом, а знання іноземної мови однозначно допоможе їй у здобутті цього фаху.

Ярміла Гармасій,
студентка відділення журналістики УжНУ

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.