Міжнародники Ужгородського університету – також з дипломами!

Більшість із 78 випускників підрозділу вже має змогу реалізуватися в різних фірмах, корпораціях

Міжнародники Ужгородського університету – також з дипломами!

14 липня у малій залі Вченої ради УжНУ випускники факультету міжнародних економічних відносин зібралися, щоб отримати такі довгоочікувані дипломи. Цьогоріч 78 студентів факультету здобули ступені бакалавра та спеціаліста.

Микола Палінчак

З вітальним словом до своїх вихованців звернувся декан Микола Палінчак: «Сьогодні в нас велике свято. Ми проводжаємо в доросле життя своїх студентів, які стали невід’ємною частиною нашого факультету за ці роки. Приємно, що більшість із них уже має змогу реалізуватися в різних фірмах, корпораціях. І це найвищий показник роботи факультету… Успіху вам і надалі, дорогі наші випускники!»

Привітав молодь із закінченням навчання й проректор із науково-педагогічної роботи Олександр Рогач, назвавши факультет міжнародних економічних відносин великою дружною родиною, в якій кожен підтримує один одного.

Марина Горинецька

Після привітань від керівництва факультету та університету випускники отримали свою винагороду за тривале й нерідко виснажливе навчання – дипломи бакалаврів, а також останній раз –спеціалістів.

«Навчатися на факультеті було нелегко, проте надзвичайно цікаво. Викладачі – справжні професіонали своєї справи, а одногрупники – розвинуті, розумні та цікаві люди. Я пишаюся, що обрала цей факультет, і всім раджу суди вступати, адже з дипломом міжнародника-економіста та перекладача з англійської і німецької мови для нас відчинені двері будь-яких компаній, установ.

Я задоволена своїм фахом і пишаюся тим, що є випускницею саме факультету міжнародних економічних відносин», –розповідає Марина Горинецька, власниця диплома з відзнакою.

Після урочистої частини заходу випускники подалися робити фото на згадку, а також приймати щедрі вітання батьків, друзів та знайомих.

Юрій Піясюк,
фото, відео Василя Третяка