Музика, знайомства, обійми – ужнівці відзначили найромантичніший день зими

Романтичності університетським будням в холі головного корпусу вишу додали ініціативи студради та студпрофкому університету

Музика, знайомства, обійми – ужнівці відзначили найромантичніший день зими

Попри похмуру, здавалося б, несвяткову погоду, 14 лютого в холі головного корпусу УжНУ панувала справжня магія щирих почуттів – студенти відзначали День усіх закоханих. Романтичності університетським будням додали ініціативи студради та студпрофкому УжНУ.
Ігор Король

До святкування долучився проректор із науково-педагогічної роботи Ігор Король: «Я вітаю всіх із сьогоднішнім святом: і тих, котрі закохані, і тих, хто був або буде закоханим чи закоханою. Адже від цього нікуди не втечеш! Хоч погода трохи не така, якої б нам хотілося, але в душі є свято серця та всіх найкращих переживань людини. Бажаю, щоб кожен із вас знайшов свої інь чи янь», – побажав проректор вишу.

Відтак своїм виступом потішила студентка відділення журналістики Ольга Сабовчик, котра заспівала музичну композицію «Love me like you». А от студентка біофаку Діана Чалбаш зіграла романтичну мелодію композиції «Señorita», котра, як стріла Купідона, поцілила прямо в серце кожного присутнього.

Ну і який День святого Валентина без знайомств? Саме тому 5 охочих пар дівчат та хлопців мали можливість поспілкуватися одне з одним упродовж кількох хвилин. Та ще й отримали за це солодкі презенти.

Під час святкування студентам навіть вдалося розчаклувати 5-х дівчат, які не могли обійматися. Та, котру обійняли найбільшу кількість разів, – дістала подарунки із логотипом УжНУ. Ось так по-щирому ужнівці відзначили найромантичніший день зими.

Вітаємо кожного зі святом світлих почуттів!

Олександра Костьо