Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На біологічному факультеті читають новий курс з геномної біології

Завдяки створеній зусиллями нашого університету та коштом проєкту Румунія–Україна молекулярно-генетичній лабораторії студенти УжНУ також матимуть змогу набути практичних навичок роботи з ДНК та азів-основ геномних досліджень

0 413

На біологічному факультеті читають новий курс з геномної біології

З початку семестру на біологічному факультеті тривають лекції з геномної біології та молекулярної еволюції в рамках розпочатого онлайн-викладання нового курсу «Вступ до геномної біології», що його розробив та запровадив випускник УжНУ проф. Тарас Олексик (Оклендський університет (США) / Ужгородський національний університет).

Незважаючи на війну й постійні тривоги, з відновленням навчання курс і далі викладається, лекції відбуваються щопонеділка і триватимуть до травня. Предмет забезпечує колектив викладачів: професор Тарас Олексик, доценти Ярослава Гасинець, Роман Кіш, Христина Щубелка, асистент Валтер Вольфсбергер. Нова модерна дисципліна розрахована насамперед на магістрів біологічного факультету, однак до лекцій долучаються і студенти молодших курсів, аспіранти й викладачі підрозділу, а також студенти з інших факультетів, насамперед медичного. Завершивши курс, студенти дістануть сертифікати. Охочі можуть також отримати презентації лекцій та їхні аудіозаписи.

Завдяки створеній зусиллями університету та коштом проєкту Румунія–Україна (проєкт «Партнерство для дослідження генома в Україні та Румунії» за підтримки Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020») молекулярно-генетичній лабораторії на біологічному факультеті студенти також матимуть змогу набути практичних навичок роботи з ДНК та азів-основ геномних досліджень, а також долучитися до спільної програми Оклендського та Ужгородського університетів з вивчення геному людини в Україні та у Карпатському регіоні Європи (започаткованої минулорічною публікацією різноманітності геномів України).

За інформацією біологічного факультету УжНУ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.