Міжнародна науково-практична конференція відбулася й на економічному факультеті

Форум присвятили обговоренню питань удосконалення обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування в сучасних умовах інтеграційних процесів у світовій економіці

Йосип Даньків
Обговорити нагальні питання світової економіки 18 квітня у залі засідань Вченої ради УжНУ зібралися науковці з різних регіонів України та закордону. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція була присвячена обговоренню питань удосконалення обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування в сучасних умовах інтеграційних процесів у світовій економіці.

Співголова конференції Йосип Даньків висловив сподівання на плідну роботу й добрі результати – конкретні пропозиції щодо дальшого розвитку економіки.

Віталій Сержанов

Із вітальним словом від імені керівництва вишу звернувся до учасників і гостей форуму проректор із наукової роботи Ігор Студеняк. Він підкреслив актуальність тематики й висловив упевненість у тому, що в ході дискусій учасники вироблять конкретні пропозиції, які можна буде закласти в основу законодавчих ініціатив. Відтак ознайомив гостей зі структурою університету та його діяльністю.

Ігор Студеняк

Декан економічного факультету Віталій Сержанов відзначив: «Думаю, окрім тих наукових здобутків, якими будете ділитися в ході конференції, ви зможете зав’язати нові корисні контакти, налагодити дальшу співпрацю, що дасть поштовх і до дружби між університетами, і до розвитку науки в Україні. Нині економіка нашої держави не в найкращому стані, і це виклик для нас із вами. Від того, які пропозиції ми розробимо, яке бачення будемо мати, залежить майбутнє України». Декан ознайомив гостей із діяльністю ввіреного підрозділу, який очолює.

Міжнародна науково-практична конференція відбулася й на економічному факультетіПривітав присутніх і директор Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ Петро Гаврилко. А ректор Львівської комерційної академії Петро Куцик підкреслив важливість участі в дискусії. Відтак узялися до слухання доповідей.

У ході форуму говорили про міжнародний та національний досвід розвитку бухгалтерського обліку і контролю як науки та практичної діяльності, управлінський облік та економічний аналіз у системі оперативного і стратегічного управління підприємством, оподаткування, звітність і аудит, а також регіональні і глобальні проблеми розвитку економіки.

Ксенія Шокіна