На факультеті інформаційних технологій вручили дипломи магістрам

У понеділок, 15 січня, відбулося урочисте вручення дипломів магістрам факультету інформаційних технологій за трьома спеціальностями – 121 «Інженерія програмного забезпечення», 122 «Комп’ютерні науки» та 126 «Інформаційні системи та технології».

На факультеті інформаційних технологій вручили дипломи магістрамВідтепер випускники є висококваліфікованими фахівцями, готовими до викликів сучасного інформаційного світу. Варто відзначити, що цей день є дуже важливим для спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології», оскільки це її перший випуск студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

На факультеті інформаційних технологій вручили дипломи магістрамХочемо висловити щиру подяку викладачам факультету інформаційних технологій, які віддано працювали над формуванням професійних навичок і розвитку талантів магістрів. Їхні зусилля та заохочення відіграли вагому роль у формуванні успіху та досягнень студентів.

Вітаємо всіх випускників і бажаємо успіху в їхній професійній кар’єрі!

За інформацією факультету інформаційних технологій