Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На факультеті історії та МВ провели студентський науковий семінар про творчу й культурно-громадську діяльність Григорія Сковороди

Представлені на заході результати наукового пошуку молоді супроводжувалися активним обговоренням, предметними дискусіями

0 170
Карантин – не привід сумувати, а час для саморозвитку! Під таким гаслом днями на факультеті історії та міжнародних відносин дистанційно відбувся студентський науковий семінар «Творча та культурно-громадська діяльність Григорія Сковороди». Захід присвятили відомому народному мислителю, просвітнику й письменнику, який у своїх творах розвинув низку ідей, актуальних для свого часу і не тільки.

На факультеті історії та МВ провели студентський науковий семінар про творчу й культурно-громадську діяльність Григорія СковородиІніціювало семінар уже вкотре студентське наукове товариство «Кліо». До організації конференції долучилися й викладачі кафедри модерної історії України та зарубіжних країн – доценти Ігор Шніцер та Іванна Скиба.

Під час засідання студентка Анна-Каріна Тужикова доповіла про основні віхи життєвого шляху Григорія Сковороди, а Олена Пастернак – про вплив його наукової та культурної спадщини на сучасне українське суспільство.

Цікавим був і виступ Оксани Данчі про практику вшанування пам’яті Григорія Сковороди в Україні та за кордоном. Габріела Реслер ознайомила присутніх з педагогічними поглядами Сковороди, а Діана Шеньо – з його внеском в українську літературу. Етичним поглядам Григорія Сковороди був присвячений виступ Анастасії Ваш. Не оминули увагою учасники семінару й питання місця і ролі музики в житті Григорія Сковороди. Доповідь щодо цієї проблематики зробив Владислав Мандзич.

Представлені на студентському семінарі результати наукового пошуку молоді супроводжувалися активним обговоренням, предметними дискусіями. Учасники заходу дійшли висновку, що спадщина Григорія Сковороди багатогранна й охоплює різні аспекти людського життя. Мандрівний мислитель і літератор не хотів миритися з несправедливою, ворожою до людини соціальною дійсністю. Питання, які висвітлював Григорій Сковорода у своїх філософських і літературних творах, не втратили актуальності й нині.

За інформацією факультету історії та МВ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.