На факультет здоров’я та фізичного виховання завітали гості з Клузького університету

Після лекцій румунських професорів молодь мала можливість застосувати нові знання на практиці

0 1 080
На факультет здоров’я та фізичного виховання у рамках освітньої програми Erasmus+ завітали гості з Клузького університету імені Бабеша-Бойяї, що у Румунії. Гостей приймала кафедра фізичного виховання. До Ужгорода приїхало двоє лекторів – професори Александр Mуресан та Булдус Кодрута Флоріна, які підготували для наших студентів лекції зі спортивного масажу.

Іван Маріонда

Завідувач кафедри фізичного виховання Іван Маріонда розповів, що це вже не перша зустріч представників двох вишів, згадав про те, що днями планується підписати договір між профільними факультетами, адже між університетами така співпраця вже триває. Такими чином, матимемо змогу переймати досвід колег, ділитися своїм, у майбутньому влаштовувати наукові конференції, спортивні заходи для студентів і викладачів. Також триває робота з пошуку нових міжнародних програм, участь у яких буде цікава для обох сторін.

Цього разу студенти УжНУ мали змогу почути про нові техніки масажу, продемонструвати свої навички. Професор Булдус Флоріна прочитала студентам лекцію й на практиці показала прийоми спортивного масажу.

«Я ближче познайомилася з вашою молоддю, побачила їхні навички. Аби зрозуміти, що студенти вже знають і вміють з теми, про яку будемо бесідувати. Лекція, яку я підготувала для них, буде корисною не лише в роботі , а й у повсякденному житті. Ця тема більше стосується спортивного масажу, тому, думаю, вона викличе інтерес тих, хто тут навчається», – каже пані професор.

Після лекції молодь мала можливість застосувати нові знання на практиці.

Василь Третяк