На факультеті міжнародних відносин оновили кабінет українсько-угорської дружби
Днями на факультеті міжнародних відносин оновили і вдруге офіційно відкрили оснащений мультимедійним обладнанням кабінет українсько-угорської дружби. На захід завітали генеральні консули Угорщини в Ужгороді та Берегові, заступник голови Закарпатської обласної ради.

Перерізання стрічки

Першим усіх привітав декан факультету міжнародних відносин Микола Палінчак, котрий розповів, хто і як допоміг оновити приміщення. «Ще 2011 року факультет міжнародних відносин з спільно з угорським консульством започаткував чудову традицію – відкривати спеціалізовані кабінети. Відтак з’явилася аудиторія українсько-угорської дружби з мультимедійним оснащенням та сучасним дизайном. Згодом Закарпатська обласна рада вирішила допомогти університету і взяла на себе частину витрат на ремонт», – розповів Микола Михайлович.

Виступили на урочистостях і генеральні консули Угорщини в Ужгороді та Берегові. Йожеф Бугайло висловив сподівання, що дружба і партнерські відносини між нашими країнами ставатимуть тільки теплішими, а Ендре Саліпскі наголосив на невідворотності євроінтеграції України.

Заступник голови Закарпатський облради Петро Грицик зазначив: «Це вже не перший проект, який утілюємо в УжНУ разом із угорським урядом. Сьогодні маємо можливість разом відкрити оновлений кабінет, у якому наші студенти навчатимуться в хороших європейських умовах».

Віра Лабич,
відео Василя Третяка,