Усесвітній день туризму поціновувачі подорожей відзначають 27 вересня

На факультеті туризму та МК теж святкували
Усесвітній день туризму поціновувачі подорожей відзначають 27 вересня. Його започаткували члени Всесвітньої туристичної організації далекого 1979 року.

На факультеті туризму та МК професійне свято щороку відзначають по-різному. Цьогоріч програма святкування виявилась особливо насиченою. Студенти старших курсів взяли участь в урочистому відкритті фотовиставки «Сім див Бердянська», яка відбулася у стінах факультету.

Виставку фоторобіт доповнили презентації «Історичні цікавинки Бердянська», «Бердянськ – місто сонця (туристичні принади)». Студенти також мали змогу переглянути фільм про перлину Північного Приазов’я – Бердянську косу. Без сумніву, такі заходи допомагають молодим людям розширювати горизонти пізнання туристично-рекреаційного потенціалу нашої держави.

Родзинкою цьогорічного професійного свята став  виїзд студентів-першокурсників за маршрутом Ужгород – с. Невицьке – Ужгород.

На факультеті туризму та МК теж святкували

Святкова програма розпочалася зі вступного слова декана факультету Наталії Францівни Габчак, яка привітала студентів з їхнім першим досвідом професійного святкування, побажала наполегливості та цілеспрямованості у здобутті омріяного фаху, а також вручила грамоти студентському активу старшокурсників, які доклали максимум зусиль для організації цього заходу.

Студенти активно демонстрували свої таланти: майбутні туризмознавці виконали під супровід гітари авторський «Гімн групи», а представники напряму «Готельно-ресторанна справа» порадували присутніх танцювальним тематичним флешмобом. Своєрідний «батл спеціальностей» завершився дружнім «сімейним» фото.

На факультеті туризму та МК теж святкували

Традиційним елементом святкування стала посвята першокурсників у студенти факультету, вручення нагрудних знаків, що засвідчують їхню приналежність до великої туристичної родини, і, звичайно, виголошення «Клятви туриста».

«Справжній турист – ситий турист», – вирішили студенти факультету і влаштували кулінарні перегони «Нагодуй туриста!». Святкове меню складали бограч, хот-доги, печена картопля та інші смаколики.

На факультеті туризму та МК теж святкували

По-справжньому згуртували першокурсників ігри та забави: конкурс-знайомство, Teambuiding, павутина довіри та симпатій дали змогу по-новому подивитися на кожного, пізнати і розкрити нові грані характеру, проявити свою індивідуальність.

Студенти першокурсники діляться своїми враженнями:

Заболотна Марія

«Для мене, дівчини із Запорізької області, це свято стало справжнім вибухом. Ми співали пісні під гітару, танцювали, смажили на вогнищі м’ясо і пекли картоплю, а також варили бограч. Цю страву я куштувала вперше – вона виявилася дуже смачна через свій насичений гострий смак» (Марія Заболотна, 1 курс спеціальності «Туризм»).

Сембер Ірина

«Теплого осіннього ранку в селі Невицьке студенту факультету туризму та МК зібралися в сімейному колі, щоб відзначити Всесвітній день туризму. Дим багать і запах бограчу додав святу особливого шарму. Всім дуже сподобалася ця туристична мандрівка, враженнями від якої першокурсники ще довго будуть ділитися зі своїми друзями та знайомими» (Сергій Клованич, 1 курс спеціальності «Готельно-ресторанна справа»).

«Всесвітній день туризму – це свято для кожного, хто із задоволенням долає випробування, крокує вперед. Дружня компанія в с. Невицьке зміцнила нашу дружбу, любов до подорожей, до самої природи. День туризму пройшов на «Ура!» – кожен присутній відчув атмосферу нашого дружнього колективу» (Ірина Сембер, 1 курс спеціальності «Туризм»).

За інформацією заступника декана з виховної роботи Надії Чир