На факультеті туризму та МК провели акцію «Гуртожиток – наша друга домівка»

Туризмознавці долучилися до загальноуніверситетської толоки з упорядкування

На факультеті туризму та МК провели акцію «Гуртожиток – наша друга домівка»
Студенти-туризмознавці не залишилися осторонь упорядкування рідного вишу й долучилися до загальноуніверситетської толоки, влаштувавши акцію «Гуртожиток – наша друга домівка».

На факультеті було оголошено конкурс на кращу кімнату в гуртожитку ПГК серед студентів-туризмознавців і майбутніх представників готельно-ресторанної справи. За критерії оцінювання вирішили взяти показники санітарного стану кімнат, художньо-естетичного оформлення, умов для забезпечення навчання, стану майна в кімнатах, а також дотримання мешканцями правил внутрішнього розпорядку, їх активність у різноманітних заходах у гуртожитку.

На факультеті туризму та МК провели акцію «Гуртожиток – наша друга домівка»

«Разом веселіше!» – такий девіз панував під час генерального прибирання кімнат. Кожен доклав максимум зусиль, щоб зробити ареал свого проживання комфортним, затишним і охайним.

Журі конкурсу, яке очолила декан факультету Наталія Габчак, визначило переможців. Студентів нагородили почесними грамотами й символічними призами, що в майбутньому допоможуть підтримувати чистоту у своїх других домівках.

На факультеті туризму та МК провели акцію «Гуртожиток – наша друга домівка»

Питанням честі для туризмознавців залишається прибирання території «Скалки», закріпленої за факультетом. Тож незабаром трудовий десант висадиться й на території села Камʼяниці.

За інформацією деканату факультету туризму та МК