Науковці юридичного факультету УжНУ – переможці Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання

Дипломом І ступеня в номінації «Підручники» здобуло навчальне видання «Право інтелектуальної власності» за загальною редакцією Сібілли Булеци та Олесі Чепис

Нещодавно відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання, що проводився Дніпровським державним університетом внутрішніх справ та Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація українських правників» за організаційної, методичної та інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства внутрішніх справ України.

На участь у конкурсі було представлено близько 120 видань із різних закладів вищої освіти України та наукових установ.

Рішенням конкурсної комісії дипломом І ступеня в номінації «Підручники» відзначено навчальне видання «Право інтелектуальної власності» за загальною редакцією д.ю.н., професора С. Б. Булеци та к.ю.н., доцента О. І. Чепис. Авторський колектив у такий спосіб поповнив скарбничку здобутків Ужгородського національного університету.

За інформацією доц.кафедри цивільного права та процесу Олесі Чепис