Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Побачив світ п’ятий випуск щорічника «NORTIA»

Оприлюднені статті студентів і молодих науковців стосуються проблемних питань історії цивілізацій, колоніальної політики Англії, діяльності династії Тюдорів, розвитку Реформації в Європі, історії християнства та ісламу, міжнародної міграції, формування римського лімесу, розвитку ООН

0 182

Побачив світ п'ятий випуск щорічника «NORTIA»

Вийшов друком п’ятий випуск щорічного збірника наукових праць студентів і молодих науковців кафедри історії Угорщини та європейської інтеграції «NORTIA» (2017 рік) Українсько-угорського навчально-наукового інституту (УУННІ) УжНУ.

Наукові здобутки студентів кафедри історії Угорщини та європейської інтеграції рецензували знані фахівці – професор Мирослава Лендьел та доцент Роберт Бачо.

«Історія з-поміж інших наук найближче стоїть до життя, вона – саме життя, що вивчає минуле людства, і одним із завдань нашої кафедри є створення умов для пізнання історії та розвитку молодих істориків науковців», – зауважує в передмові завідувачка профільної кафедри професор Єва Кіш.

Розміщені в збірнику статті стосуються проблемних питань всесвітньої історії – історії християнства та ісламу, історії цивілізацій, колоніальної політики Англії, діяльності династії Тюдорів, розвитку реформації в Європі, міжнародної міграції, формування римського лімесу та розвитку ООН.

Наукові розвідки студентів-істориків кафедри історії Угорщини та європейської інтеграції УУННІ присвячені також проблемним питанням історії Угорщини та краєзнавства: стану Угорщини після битви під Могачем, визвольній боротьбі під проводом Ференца Ракоці ІІ, історії ментальності країн Центральної Європи, вишеградській королівській зустрічі, стратегії національної політики Угорщини, депортаціям угорців наприкінці Другої світової війни, історії замків Угочанського комітату. Є у виданні й публікація студентки з найпрестижнішого угорського вишу – ЕЛТЕ Будапешта.

Кафедра історії Угорщини та європейської інтеграції вітає молодих авторів з їх творчими здобутками і бажає не зупинятися на досягнутому та надалі проторювати наукову стежку!

За інформацією старшого викладача кафедри історії Угорщини
та європейської інтеграції Василя Беликанича
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.