Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Про реалізацію проектів програми українсько-румунської співпраці говорили на робочій зустрічі в УжНУ

Кожен із представлених факультетів становив собою одну команду, що мала змогу запропонувати до обговорення ідею втілення свого проекту

0 156

Про реалізацію проектів програми українсько-румунської співпраці говорили на робочій зустрічі в УжНУ

1 лютого у залі Вченої ради ректорату УжНУ відбулася робоча зустріч представників керівництва вишу та факультетів щодо реалізації проектів у рамках програми транскордонного співробітництва «Румунія-Україна 2014–2020».

Відкрила зухід проректор із науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел. Вона привітала присутніх, анонсувала програму та нагадала про минулу зустріч, на якій було презентовано вказаний проект. Мирослава Олександрівна також представила магістрантку факультету міжнародних економічних відносин та співробітницю Центру інновацій та розвитку УжНУ Аліну Носу.

Дівчина докладно розповіла про умови участі в програмі, територію залучення її партнерів, типи проектів, які маютьПро реалізацію проектів програми українсько-румунської співпраці говорили на робочій зустрічі в УжНУ можливість бути реалізованими, тощо. Також були чітко зазначені мінімальні й максимальні суми ґрантів, які можна виділити на втілення задумів учасників, і дедлайни подачі описів проектів окремих типів.

Кожен із представлених факультетів УжНУ становив собою одну команду, що мала змогу запропонувати до обговорення ідею втілення свого проекту. Зокрема, своїми пропозиціями поділилися ФСН, інженерно-технічний, філологічний та інші факультети. Більшість команд перебувають на стадії пошуку ідей та їх обговорення. Румунські університети вже звертаються до керівництва УжНУ з ідеями проектів і пропозиціями залучати окремі підрозділи нашого вишу до спільної роботи.

За підсумками заходу було вирішено надати можливість командам протягом двох тижнів сформулювати повністю опис проектів і надіслати їх на електронну адресу Центру інновацій та розвитку УжНУ.

Наступні зустрічі вирішили влаштовувати щочетверга о 14:00 у залі засідань Вченої ради ректорату.

Антоніна Чундак
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.