Представники Національної поліції відвідали факультет інформаційних технологій

Випускників підрозділу раді бачити в складі правоохоронних органів, особливо в інформаційному відділі та у відділі кібербезпеки

19 лютого на факультет інформаційних технологій відвідала делегація Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області.
Оксана Данько

До айтівців завітали підполковники Дмитро Кушнір та Оксана Данько, майор Віталія Приходько та лейтенант Іван Белецький.

Візит виявив великий інтерес студентів факультету – конференц-зал «зеленого корпусу» УжНУ був забитий вщерть.

Так, молодь зацікавила інформація про те, що випускників підрозділу хочуть бачити в складі Національної поліції, особливо в її інформаційному відділі та у відділі кібербезпеки. Щодо матеріальної мотивації, гості зауважили, що мінімальна заробітна плата поліцейського нині становить 9700 гривень, у відділі ж кібербезпеки вона стартує від 25000 гривень.

Представники Національної поліції відвідали факультет інформаційних технологійЗустріч з представниками Національної поліції, без сумніву, стала для студентів факультету корисною, збагативши актуальною інформацією!

За організацію зустрічі висловлюємо подяку заступнику декана ФІТ з виховної роботи доценту Ігорю Ляху та студентам 4-го курсу Петру Яворському та Василю Пискачу.

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін Олександра Лавера