Психологи-магістранти УжНУ продемонстрували фахові знання на державному іспиті

Завкафедри психології, доктор психологічних наук, професор Уляна Михайлишин відзначила високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів та побажала успішного захисту магістерських робіт

Днями магістрантів 2-го року навчання спеціальності «Психологія» складали комплексний державний іспит, метою якого є перевірка теоретичних та практичних навичок студентів, тобто їхньої спроможності стати фахівцями в обраній сфері.
Зав. кафедри доктор психологічних наук, професор Уляна Михайлишин та кандидат психологічних наук, доцент Людмила Балецька під час іспиту
Завкафедри доктор психологічних наук, професор Уляна Михайлишин та кандидат психологічних наук, доцент Людмила Балецька під час іспиту

Магістранти продемонстрували уміння вирішувати проблемні питання на основі міждисциплінарних зв’язків.

Завкафедри психології, доктор психологічних наук, професор Уляна Михайлишин відзначила високий рівень теоретичної та практичної підготовки магістрів та побажала успішного захисту магістерських робіт.

За інформацією кафедри психології