Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

УжНУ підписав угоду з британським Bath SPA University про участь у проекті з удосконалення журналістської освіти за програмою Erasmus+

Розрахований на три роки проект 20 партнерів з участю 10 українських університетів покликаний наблизити медійну освіту до стандартів ЄС, сприяти мобільності студентів і викладачів, медіаграмотності, налагодженню співпраці з роботодавцями

0 235
Володимир Смоланка, Юрій Бідзіля та Галина Шаповалова
Володимир Смоланка, Юрій Бідзіля та Галина Шаповалова
Підписання угоди відбулося 11 квітня й ознаменувало офіційний початок проекту, підготовча робота над яким велася медійниками УжНУ з листопада 2017 року, а перша конференція відбулася на початку лютого 2019 року. Документом обумовлюється партнерство вишу в межах проекту DESTIN за програмою Європейського Cоюзу Erasmus+ КА2 (секція: Capacity Building in Higher Education – Розвиток потенціалу у вищій освіті).

У підписанні угоди, крім ректора Володимира Смоланки, взяли участь проректорка з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, начальниця відділу міжнародних зв’язків Оксана Свєженцева, завідувач кафедри журналістики, керівник проекту від УжНУ Юрій Бідзіля і доцентка кафедри журналістики, координаторка проекту від УжНУ Галина Шаповалова.

Мирослава Лендьел та Оксана Свєженцева
Мирослава Лендьел та Оксана Свєженцева

DESTIN є міжнародним проектом за програмою Європейського Союзу Еразмус+ КА2. Його назва розшифровується як «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism« («Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм»). Загальний бюджет – майже 800 тисяч євро.

Проект розрахований на три роки, його реалізовуватимуть 20 партнерів, серед яких Міністерство освіти і науки України, ГО Громадське радіо, Українська асоціація студентів та 10 українських університетів: Запорізький національний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Маріупольський державний університет, Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука, Сумський державний університет, Ужгородський національний університет, Український католицький університет, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Крім цього, до DESTIN долучилися й інші інституції – університети й неурядові організації з Австрії, Великої Британії, Ірландії, Нідерландів, Польщі, Швеції.

Координатором проекту став Bath Spa University (Великобританія). Плани амбітні – вдосконалити журналістську освіту, наблизити її до стандартів ЄС, сприяти мобільності студентів і викладачів, медіаграмотності, налагодженню співпраці з роботодавцями тощо.

Наталія Толочко,
фото Віталія Завадяка

УжНУ підписав угоду з британським Bath SPA University про участь у проекті з удосконалення журналістської освіти за програмою Erasmus+Публікацію здійснено в межах проекту «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» за програмою Європейського Союзу Erasmus+ КА2.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.