Надвечір’я першовересня для першокурсників УжНУ зробили співучим і драйвовим

Публіку біля головного корпусу університету розважали співаки, танцюристи й рок-гурти, а завершили святковий день дискотекою просто неба

Під час концерту
День знань в університеті позначений незабутніми враженнями, особливо для першокурсників. Тож, щоб трохи розвіяти хвилювання неофітів перед новим етапом у житті, завершенням свята став концерт біля головного корпусу УжНУ.

Публіку радували своїми номерами голосисті учасники вокальної студії «Соло міо». Для присутніх виступили: Марина Кушнір з піснями «Розпалю вогонь» та «Квітка-душа», Влад Шульга – «Не забувай», Михайло Капустей – «Будь ласка», Христина Корчак – «Соловейко», «Порізала-м пальчик», Сергій Цой та Валентина Козлова – «Україна», Вікторія Максимова – «Я тебе люблю», «Perhaps, perhaps», Сергій Юзьків – «Місяць на небі», «Solo mio», а також Єлизавета Коцібан, котра продемонструвала свою неймовірно вправну гру на скрипці.

Ужнівці

На дійстві були присутні й іноземні студенти, що не могло не радувати око, адже УжНУ – це одна велика дружна родина.

Під час концерту

Варто згадати, що свої співочі здібності показали й Jacob Erock Moses, студент медичного факультету №2, учасник вокальної студії «Соло міо», Яна Голінка, студентка природничо-гуманітарного коледжу, переможниця загальноуніверситетського конкурсу художньої самодіяльності «Студентська осінь 2016», та Олександр Олень, колишній студент фізичного факультету, котрі зробили атмосферу заходу ще теплішою.

Для новообраних студентів також виступав Дім історичного танцю і гри «Тартан», прекрасні учасниці якого для всіх охочих влаштовували танцювальні майстер-класи. Завдяки їм ужнівці довели: ніщо не зближує краще, ніж спільна мета – навчитися єврейського танцю ?.

Родзинкою свята стали виступи рок-гуртів «This is Madonna», «Siberian Sun», «Орден Небес» та гостей із Києва – «B. A. Bich», котрі принесли у концерт нотки драйву.

Завершальним етапом святкування Дня знань стала дискотека просто неба.

Марія Шелельо,
фото, відео Роберта Паппа