Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Об’єднання факультетів під егідою гумору – в УжНУ відбулася друга «Ліга сміху»

В університетському турнірі дотепників усіх пережартували ПТУшники з факультету іноземної філології

0 671
«Ліга сміху УжНУ» – подія, на яку наша молодь чекала по-особливому. Сама атмосфера цього заходу просто заряджає адреналіном, даруючи неймовірну ейфорію. Особливо як сидиш у залі й усім серцем прагнеш допомогти команді, котра захищає честь рідного факультету. Хоч сам і не пишеш жартів, не готуєш реквізитів, але морально завжди з тими, хто на сцені. Єдине, що можеш, – бурхливо аплодувати, аби вони розуміли, що ти – поряд, підтримуєш їх.

Об’єднання факультетів під егідою гумору – в УжНУ відбулася друга «Ліга сміху»Коли цей КВН-ний проект дебютував у рідному виші, я стала його затятим фаном – ловила кожен вдалий жарт, нетерпляче очікуючи наступної порції гумору. Та й подумати не могла, що друга «Ліга сміху» стане для мене чимось більшим за вдале шоу для разового перегляду. Що завдяки їй знайду нових друзів, які зрідняться в команду, для котрої недоспані ночі репетицій – дрібниці на шляху до мети – блискучого виступу на сцені…

І ось початок… Оголошення спонсорів, без яких подія не відбулася б, голос ведучого Івана Граба, – і ми на сцені, до якої прикуті сотні глядацьких очей…

Цього року в «Лізі сміху» виступило 10 команд: «Va-bank» (економічний факультет), «Лайм» (математичний), «Розовий вечер» (медичний), «Інтим» (природничо-гуманітарний коледж), «ШОК» (факультет інформаційних технологій), «Міжнари» (факультет міжнародних економічних відносин), «4 поверх» (філологічний факультет), «ПТУ» (факультет іноземної філології), «Одуванчик» (факультет суспільних наук) та «Нонсенс» (інженерно-технічний факультет).
Об’єднання факультетів під егідою гумору – в УжНУ відбулася друга «Ліга сміху»
Кожен колектив готував пісенний номер і виступ із жартами – так званий фристайл. У складі журі – учасник телевізійного проекту «Ліга сміху» Олександр Свергун, чемпіон Закарпатської ліги КВН, учасник проекту «Розсміши коміка» Дмитро Осіпов, організатор Stend Up в Ужгороді Олексій Клімов, учасник «Розсміши коміка» і «Ліги сміху» Рудольф Білак та голова Молодіжної ради Ужгород Олександр Варшава – справедливо оцінювали номери, наголошуючи на неприхильності до плагіату.

Пісенний конкурс став для мене знахідкою: такої різноманітності у виступах я ще не бачила й не чула. На сцені читали реп, запалювали рок-музикою, зверталися до романсів… Ну просто скарб для продюсерів☺.

Об’єднання факультетів під егідою гумору – в УжНУ відбулася друга «Ліга сміху»А от фристайл загартував усіх учасників. Емоцій, котрі вирували за кулісами, словами не передати. Щирість переживань різних команд одна за одну – ось чи не найголовніша мета цього заходу. І вона досягнута. Підрозділи вишу стали одним цілим у круговерті гумору. Правду кажуть, що сміх надихає й зближує. На власному досвіді пересвідчилася!

Завершальний момент, оголошення результатів. Ми, філфаківці, після технічного фіаско розраховували хіба що на передостаннє місце. Аж ні! Голова студради УжНУ Вікторія Микулянець називає нас володарями третього місця! Емоції затуманюють голову… Неймовірно – дебютанти стали призерами! Цей момент я запам’ятаю на все життя. Друге місце – в команди економічного факультету. Переможці ж другого фестивалю студентського гумору «Ліга сміху УжНУ» – факультет іноземної філології! Щирі вітання усім лауреатам!

Хочеться подякувати організаторам від імені усіх учасників, а також від усього студентського колективу вишу. Те, що ви робите, надзвичайно важливе для університету – такі заходи по-особливому зближують молодь.

Марія Шелельо,
фото Олександра Царя
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.