Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Старшокласники знайомилися з факультетами головного вишу Закарпаття

Представники підрозділів проводили для майбутніх абітурієнтів екскурсії, відповідали на питання і пригощали солодощами

0 755
Після офіційного відкриття Дня відкритих дверей у ректораті УжНУ школярі-старшокласники мали змогу познайомитися з підрозділами нашого вишу. Так, потенційних студентів  радо приймали на всіх факультетах, зокрема на економічному, міжнародних економічних відносин, фізичному та в Українсько-угорському навчально-науковому інституті.
Старшокласники знайомилися з факультетами головного вишу Закарпаття
На факультеті міжнародних економічних відносин

Спочатку гостям провели екскурсію підрозділами. На факультеті міжнародних економічних відносин декан Микола Палінчак і його заступник з виховної роботи Людмила Казакова розповіли гостям про переваги й перспективи навчання на факультеті. Студентський актив також продемонстрував присутнім презентаційний відеоролик підрозділу.

Після солодкого столу діти могли заповнити анкету абітурієнта-2018, за допомогою якої представники факультету матимуть змогу детальніше проконсультувати своїх потенційних студентів з умовами прийому до вишу.

Старшокласники знайомилися з факультетами головного вишу Закарпаття
Гості Українсько-угорського навчально-наукового інституту

Гості Українсько-угорського навчально-наукового інституту – одинадцятикласники Ужгородської угорськомовної гімназії ім. Другетів – відвідали комп’ютерні класи, бібліотеку, фізичну лабораторію та археологічний музей підрозділу. Після знайомства з викладацьким колективом школярам організували ще й міні-екскурсію сусіднім корпусом університету.

Окрім безпосереднього знайомства з економічним факультетом, яким керували декан Віталій Сержанов та його заступник Віталій Герзанич, для школярів провели пізнавальну економічну вікторину. За найкращі відповіді учні отримували солодкі заохочувальні подарунки. Була й невелика розважальна програма: доцент Роман Завадяк прочитав школярам власного вірша, написаного спеціально до Дня відкритих дверей.

Старшокласники знайомилися з факультетами головного вишу Закарпаття
Віталій Герзанич знайомить школярів з життям факультету

Також присутні поспілкувалися з деканом В. Сержановим та послухали дві лекції-презентації про життя факультету, особливості вступу на спеціальності підрозділу, які провели студентка Наталія Лукач та Віталій Герзанич.

Старшокласники знайомилися з факультетами головного вишу ЗакарпаттяНа фізичному факультеті учнів зустрів декан Володимир Лазур, який ознайомив їх із досягненнями підрозділу та перспективами навчання, а доцент кафедри фізики напівпровідників Олександр Молнар розповів про сучасні електронні засоби для забезпечення навчального процесу.

Наступним кроком ознайомлення з підрозділом стали відвідини кафедри квантової електроніки, де доцент Олександр Конопльов повідав про використання новітніх апаратурних комплексів і методів для вирішення наукових і прикладних задач. Надзвичайно зацікавила юних гостей розповідь доцента кафедри теоретичної фізики Михайла Гайсака про прискорювальний комплекс фізичного факультету УжНУ – мікротон М-10 та бетатрон М-25.

Старшокласники знайомилися з факультетами головного вишу ЗакарпаттяОднак краще раз побачити, ніж сто разів почути. Тому доцент кафедри теоретичної фізики Василь Рубіш презентував відео «Нова фізика: від темної матерії до гравітаційних хвиль». Школярі від побаченого були в захваті.

Завершальним етапом екскурсії став виступ голови студентської ради фізфаку Сергія Харука, котрий розказав гостям про те, як і чим живе підрозділ.

Таким пізнавально-корисним та солодким видався День відкритих дверей ще на чотирьох факультетах Ужгородського національного університету.

Антоніна Чундак, Марія Шелельо
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.