Стейкголдери подарували факультету інформаційних технологій сервер
Ужнівські ІТ-івці висловлюють щиру подяку компанії «AZinec LLC» й особисто Богдану Сергієнку, а також усім, хто підтримує навчальний підрозділ і допомагає в розвитку!
Наприкінці минулого року на базі аудиторії 155 факультету інформаційних технологій учнівська збірна України змагалася на Балканській олімпіаді з інформатики. Напередодні цю аудиторію відремонтували й закупили необхідні меблі випускники цього факультету, відомі олімпіадники Сергій Оришич, Єгор Бобик, Андрій Мостовий, Влад Єрмаков, а також програмісти високого рівня, які постійно допомагають олімпіадному руху, ‒ Богдан Сергієнко та Олексій Фомін.
![В аудиторії 155 учнівська збірна України пише Балканську олімпіаду](http://mediacenter.uzhnu.edu.ua/live/2024/02/v-audytorii-155-uchnivska-zbirna-ukrainy-pyshe-balkansku-olimpiadu-e1709026309420.jpg)
Факультет інформаційних технологій висловлює щиру подяку ІТ-компанії «AZinec LLC» й особисто Богдану Сергієнку, а також усім, хто його підтримує і допомагає в розвитку!
студент відділення журналістики,
– за інформацією факультету інформаційних технологій