Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

«Стереотипи є, були і будуть…»

В Ужгороді відкрили фотовиставку «Стереотип»

0 408
Такими словами 16 червня в Ужгороді відкрили фотовиставку «Стереотип» її організатори Тома Бащук та Лідія Кожевнікова. Експозицію зорганізували з ініціативи Волинської обласної благодійної організації (ВОБО) «Радість дитинства», учасників проекту «Stereo Type» та за фінансової підтримки Європейського молодіжного фонду.

36 робіт представили 27 учасників з різних куточків України, які не є професійними фотографами, – серед них психологи, філософи, соціологи, громадські діячі, журналісти.

Тома Бащук та Лідія Кожевнікова

Розпочалося дійство з привітань організаторів, які розповіли про мету виставки, учасників та їхні роботи. До них приєдналися й деякі учасники: блогер-журналіст, керівник Спілки громадських організацій «Молодіжна платформа Волині» Павло Медина, психолог, соціальний працівник Яна Драговенко (Київ), піар-менеджер Ганна Жигаліна (Харків), практичний психолог Максим Пансик (Чернівці), філософ Євген Кавун (Бердянськ).

«Метою виставки є показ буденного життя й ті стереотипи, які склалися в людській свідомості протягом століть, – зауважила одна з організаторок Тома Бащук. – Ми часто бачимо бездомних людей і тварин, які викликають у нас відразу, бо асоціюються з неприємним запахом, брудом, антисанітарією, інфекцією, алкоголізмом. Це сталевий стереотип. Бачимо картинку, але не задумуємося про її зміст. Тому цей зміст ми вирішили показати на світлинах».

Після офіційного відкриття фотоекспозиції учасники та глядачі, серед яких і студенти УжНУ, мали змогу подискутувати на тему «Стереотипи у нашому житті».

Триватиме виставка «Стереотип» ще протягом двох тижнів у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка.

Руслана Гостюк
для Медіацентру УжНУ

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.