Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

В УжНУ створили другий медичний факультет

А в структурі факультету міжнародних відносин функціонуватиме Інститут міжнародного партнерства

0 958
В УжНУ створили другий медичний факультет
В УжНУ створили другий медичний факультет
16 червня Вчена рада внесла зміни до структури університету – створено ще один медичний факультет, Інститут міжнародного партнерства, перейменовано один із підрозділів вишу.

Відповідно до рішення Вченої ради, створять другий медичний факультет, але вже з англійською мовою викладання, який буде розрахований на іноземців. Новостворений підрозділ матиме три кафедри – кафедру фундаментальних медичних дисциплін, кафедру громадського здоров’я і гуманітарних дисциплін та кафедру внутрішніх хвороб. За словами ректора Володимира Смоланки, цей крок є конче потрібним, адже медфак нині дуже розрісся: має понад 1300 студентів – громадян України – та понад 400 іноземних студентів. Тож із липня 2016 року в УжНУ діятиме медичний факультет №2.

В УжНУ створили другий медичний факультет

Під час Вченої ради

Також Вчена рада постановила створити в структурі факультету міжнародних відносин Інститут міжнародного партнерства, який функціонуватиме на громадських засадах. Керуватиме підрозділом Надзвичайний та Повноважний посол України Ігор Дір, дипломат, доцент кафедри міжнародних відносин.

Крім того, Вчена рада перейменувала відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників університету на відділ сприяння працевлаштуванню та профорієнтації, який має бути проміжною ланкою між випускниками/роботодавцями та абітурієнтами/університетом.

Іванка Когутич
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.